Menü Bezárás

Az Oltáriszentség és a családom – a hittan.ro képzőművészeti pályázati felhívására érkezett alkotások

„Bárhol vagyunk, mindig van egy Hozzád vezető út.”
Tankó Hilda, a gyimesfelsőloki Domokos Pál Péter Általános Iskola 4. osztályos tanulója

hittan.ro honlap szerkesztősége 2021. január végén hirdetett pályázatot a gyulafehérvári, szatmári, nagyváradi és temesvári egyházmegyék I–IV. és V–XII. osztályos tanulói részére, azzal a céllal, hogy a diákok az Oltáriszentséghez közelebb kerülve készüljenek a budapesti 52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusra.
Az I–IV. osztályos kategóriában az alábbi nyolcvankilenc pályamunka – rajz, festmény és kollázs – érkezett (az alkotások a beérkezés sorrendjében láthatók).

Karda Kinga, Márton Áron Általános Iskola, Csíkszentdomokos, IV. osztály

 

Pataki Eszter, Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum, Szatmárnémeti, I. osztály

 

Menzák Péter, Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum, Szatmárnémeti, I. osztály

 

Menzák Péter, Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum, Szatmárnémeti, I. osztály

 

Szilagyi Gilda Diána, Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum, Szatmárnémeti, I. osztály

 

Péter Klaudia Antónia, Köllő Miklós Általános Iskola, Gyergyócsomafalva, IV. osztály

 

Baróti Szabina, Köllő Miklós Általános Iskola, Gyergyócsomafalva, IV. osztály

 

Csata Rajmond, Köllő Miklós Általános Iskola, Gyergyócsomafalva, II. osztály

 

Csata Richárd, Köllő Miklós Általános Iskola, Gyergyócsomafalva, IV. osztály

 

Blénessy Abigél, Florea Bogdan Általános Iskola, Szászrégen, IV. osztály

 

Gábor Norbert, Váradi József Általános Iskola, Sepsiszentgyörgy, II. osztály

 

Kiss Balázs, Petőfi Sándor Általános Iskola, Csíkszereda, III. osztály

 

Ferencz Anna, Petőfi Sándor Általános Iskola, Csíkszereda, IV. osztály

 

Ferencz Katalin, Petőfi Sándor Általános Iskola, Csíkszereda, II. osztály

 

Tankó István, Xantus János Általános Iskola, Csíkszereda, I. osztály

 

Farkas Bálint, Horváth János Elméleti Líceum, Margitta, IV. osztály

 

Szabó András, Horváth János Elméleti Líceum, Margitta, IV. osztály

 

Szàntó Zafír, Petőfi Sándor Általános Iskola, Csíkszereda, előkészító osztály

 

Horváth Ágnes, Petőfi Sándor Általános Iskola, Csíkszereda, II. osztály

 

Ambrus Viola, Köllő Miklós Általános Iskola, Gyergyócsomafalva, III. osztály

 

Szántó Opál, Petőfi Sándor Általános Iskola, Csíkszereda, II. osztály

 

Antal Viola, Domokos Pál Péter Általános Iskola, Gyimesfelsőlok, III. osztály

 

Blága Johanna, Domokos Pál Péter Általános Iskola, Gyimesfelsőlok, előkészítő osztály

 

Bodor Erika, Domokos Pál Péter Általános Iskola, Gyimesfelsőlok, IV. osztály

 

Gábor Botond, Domokos Pál Péter Általános Iskola, Gyimesfelsőlok, III. osztály

 

Tankó Hilda, Domokos Pál Péter Általános Iskola, Gyimesfelsőlok, IV. osztály

 

Karácsony Tamás, Domokos Pál Péter Általános Iskola, Gyimesfelsőlok, III. osztály

 

Ambrus Szende, Domokos Pál Péter Általános Iskola, Gyimesfelsőlok, IV. osztály

 

Tankó Zsanett-Mária, Domokos Pál Péter Általános Iskola, Gyimesfelsőlok, IV. osztály

 

Tankó Zsanett-Mónika, Domokos Pál Péter Általános Iskola, Gyimesfelsőlok, IV. osztály

 

Ambrus Viola, Domokos Pál Péter Általános Iskola, Gyimesfelsőlok, IV. osztály

 

Bodor Tamara, Domokos Pál Péter Általános Iskola, Gyimesfelsőlok, IV. osztály

 

Cziriac Szabina-Mária, Domokos Pál Péter Általános Iskola, Gyimesfelsőlok, IV. osztály

 

Pál Csenge, Domokos Pál Péter Általános Iskola, Gyimesfelsőlok, IV. osztály

 

Szabó Dorka Viktória, Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum, Nagyvárad, I. osztály

 

Hannesz Anna Ingrid, Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum, Nagyvárad, I. osztály

 

Stefancsik Jessica, Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum, Nagyvárad, I. osztály

 

Lukács Johanna Rea, Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum, Nagyvárad, I. osztály

 

Garai Yvette Zoé, Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum, Nagyvárad, I. osztály

 

Kádár-Hangai Tamás, Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum, Nagyvárad, I. osztály

 

Haizer Dominik, Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum, Nagyvárad, I. osztály

 

Gulyás Erik Adrián, Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum, Nagyvárad, III. osztály

 

Gombár Anna Nikolett, Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum, Nagyvárad, III. osztály

 

Erdei Dániel, Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum, Nagyvárad, III. osztály

 

Pénzes Cintia, Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum, Nagyvárad, III. osztály

 

Kiss Botond Máté, Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum, Nagyvárad, III. osztály

 

Tóth Dávid László, Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum, Nagyvárad, III. osztály

 

Gyöngyi Abigél, Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum, Nagyvárad, III. osztály

 

Kormos Nicky, Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum, Nagyvárad, III. osztály

 

Lukács Aletta Viktória, Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum, Nagyvárad, III. osztály

 

Gyenge Rebeka, Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum, Nagyvárad, III. osztály

 

Kiss Eszter Johanna, Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum, Nagyvárad, III. osztály

 

Bönesch Iringó, Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum, Nagyvárad, III. osztály

 

Bereczki Anabella, Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum, Nagyvárad, III. osztály

 

Pál csanád, Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum, Nagyvárad, III. osztály

 

Szabó Zseyke, Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum, Nagyvárad, III. osztály

 

Kiss Evelin, Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum, Nagyvárad, III. osztály

 

Dayka Evelin, Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum, Nagyvárad, III. osztály

 

Popa Darius Alexandru, Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum, Nagyvárad, IV. osztály

 

Kiss Stefánia Réka, Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum, Nagyvárad, IV. osztály

 

Kelemen Kitti, Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum, Nagyvárad, IV. osztály

 

Varga Nimród, Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum, Nagyvárad, IV. osztály

 

Lévai Anna, Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum, Nagyvárad, IV. osztály

 

Ruggiero Rachele, Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum, Nagyvárad, IV. osztály

 

Szabó Sophie, Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum, Nagyvárad, IV. osztály

 

Bondar Dominik, Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum, Nagyvárad, IV. osztály

 

Havacs Noémi, Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum, Nagyvárad, IV. osztály

 

Nagy Benedek, Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum, Nagyvárad, IV. osztály

 

Kiss Jurge Annamária, Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum, Nagyvárad, IV. osztály

 

Pénzes Nikolett, Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum, Nagyvárad, III. osztály

 

Váncsa Réka, Petőfi Sándor Általános Iskola, Csíkszereda, IV. osztály

 

Szép Dóra, Xantus János Általános Iskola, Csíkszereda, IV. osztály

 

Jakab Noémi, Xantus János Általános Iskola, Csíkszereda, I. osztály

 

Simonka Melissza, Oasis Mater Celestina, Piarista Nővérek Gyermekotthona, Nagykároly, IV. osztály

 

Balog Katalin, Oasis Mater Celestina, Piarista Nővérek Gyermekotthona, Nagykároly, IV. osztály

 

Cilip Nóra, Xantus János Általános Iskola, Csíkszereda, III. osztály

 

Dani Flórika, Xantus János Általános Iskola, Csíkszereda, I. osztály

 

Páll-Tankó Ágnes, Xantus János Általános Iskola, Csíkszereda, I. osztály

 

Kinda Bernadett, Xantus János Általános Iskola, Csíkszereda, II. osztály

 

Izsák-Székely Enikő, Xantus János Általános Iskola, Csíkszereda, III. osztály

 

László Kamilla, Kun Kocsárd Általános Iskola, Ozsdola, IV. osztály

 

Izsák-Székely Előd, Arany János Általános Iskola, Csíkszentmihály, II. osztály

 

Gondos Boglárka, Kun Kocsárd Általános Iskola, Ozsdola, IV. osztály

 

Pálkó Levente, Kun Kocsárd Általános Iskola, Ozsdola, IV. osztály

 

Perei Bence, Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum, Nagyvárad, IV. osztály

 

Perei Dániel, Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum, Nagyvárad, IV. osztály

 

Tankó Anna, Petőfi Sándor Általános Iskola, Csíkszereda, I. osztály

 

Perei Petra, Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum, Nagyvárad, I. osztály

 

Hajdó Lilla, Petőfi Sándor Általános Iskola, Csíkszereda, IV. osztály

MINDEN PÁLYÁZÓNAK SZERETETTEL GRATULÁLUNK!

Szerkesztőség

 

1 Comment

  1. Pingback:Eucharisztikus pályamunkák az Életünk honlapján – hittan.ro

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük